• Wpisów: 45
  • Średnio co: 57 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:25
  • Licznik odwiedzin: 29 710 / 2641 dni
 
anqu
 
Ach czego człowiek nie zrobi, żeby się nie uczyć fizyki <333

Więc rano naszła mnie wena i pooglądałam trochę stronek z fairy-kei. Nie ukrywam, że od jakiegoś czasu mocno się nim inspiruje, a w ogóle chciałabym z fairy-kei uczynić mój drugi, codzienny styl. Jest dosyć podobny do sweet lolity, więc jest mowa o jakiś wspólnych dodatkach, akcesoriach. Poza tym jest dużo tańszy i można go łączyć z "normalnymi" ciuchami z sieciówek, jakie już posiadam.
Za jakiś czas chciałabym zamówić sobie słodki t-shirt i przypinki z kawaiigoods.com. Postaram się też regularnie chodzić po lumpach i poszukać ciuchy pod fairy-kei. Na razie robię sobie odpoczynek od lolicich zakupów, bo zbieram kasę, a "wróżkowy" styl nie jest taki kosztowny, wystarczy pokombinować trochę, jakieś handmade. Na jej blogu jest wiele fajnych pomysłów, które postaram się wypróbować ( www.pastelraindrops.com/ ) .

Dzisiaj trochę pokombinowałam i wyszło takie coś. Moje pierwsze próby :D Chciałam skombinować jeszcze kilka innych zestawów, ale nie miałam czasu za bardzo. Podkreślam, że to tylko inspiracja.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego