• Wpisów: 45
  • Średnio co: 57 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 21:25
  • Licznik odwiedzin: 29 710 / 2641 dni
 
anqu
 
Anqu: Jako, że mam trochę czasu napiszę.
Ciężko jest mi się przedstawić z czasu wakacyjnego, gdzie całe dnie się opierdzielałam, na czas nowy szkolny, gdzie trzeba się uczyć i to nawet porządnie.
W czwartek spodziewajcie się nowych fotek. Nie wiem czy to bd w 100% lolicie, ale będzie wyglądało to (mam nadzieję) efektownie.

Ostatnio bardzo spodobały mi się lolicie kozaki i płaszcze. Jest to jednak dosyć spory wydatek. I teraz pytanie, gdzie ja bym w tym chodziła? Najbardziej interesuje mnie kolor biały. Ale czy nie jest niepraktyczny? Pobrudzę się przecież w tych środkach komunikacji miejskiej. Mam mały dylemat. To i tak plany na przyszyły rok, w tym wolę w nowej szkole nie robić przedstawień no i przez najbliższy czas i tak nie planuję nic kupować za granicą. Bo a) Muszę pozbierać kasę na większe zakupy. b) Przerażają mnie kursy walut. Mam nadzieję, że trochę spadną. Rodzice mówią, że przesadzam bo na 50$ nie czuć różnicy. 30 zł. to jednak jakaś różnica jest. A przepłacać nie lubię. Na płaszczyku to jeszcze więcej bo nawet bodyline`owe wyniosą ok. 100$.

Kilka fotek.

Nie możesz dodać komentarza.